Obecní úřad

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 21. 2. 2019, 7:39:02

Svátek

Svátek má Lenka

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den mateřského jazyka
  • Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
  • Mezinárodní den boje proti kolonialismu

Zítra má svátek Petr

Aktuální počasí

Počasí dnes:

21. 2. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Přehrát/Zastavit Další

 

isvzus

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Vyhledávač firem

Protikorupční linka

Protikorupční linka 199

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 57
TÝDEN: 959
CELKEM: 443861

#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu  obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce Ing. Mgr. Pavel Karpíšek  -  kterému jsou podřízeni:
 

 

Zastupitelstvo

Obec má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2018:
seznam zastupitelů:
 

 

 Rada obce

Obec má zřízenu radu obce.

Její složení:

  • Ing. Mgr. Pavel Karpíšek
  • Ing. Věra Sihelská
  • Ing. Petr Váchal
  • Ing. Miroslav Doležal
  • Mgr. Tomáš Karel

 

Složení výborů a komisí
Kontrolní výbor
  • RNDr. Zdeněk Weiss - předseda kontrolního výboru
  • JUDr. Vladimír Spilka - člen
  • František Filip - člen
  • Jiří Valenčat - člen
  • Ing. Jaroslava Konvalinková - člen
  • MUDr. Roman Sviták Ph.D. - člen
  • Luděk Ekstein - člen
 
Finanční výbor
  • Mgr. Daniela Kozová - předsedkyně finančního výboru
  • Ing. Tomáš Skopeček Ph.D. - člen
  • MUDr. Oľga Hofmeisterová - člen
  • Petra Štefánková - člen
  • Ing. Jiří Kacerle - člen
  • Marie Lišková - člen
  • Mgr. Martina Mouleová - člen

 

Bytová komise
  • Valenčat Jiří - předseda
  • Černá Dana
  • Eksteinová Pavlína
  • Filipčík Karel Mgr.
  • Kordová Alice Mgr. 
  • Sácký Vladimír
  • Zahálková Renata
Stavební komise
  • Onačilová Bohumila - předseda
  • Binko Jan Ing.
  • Kacerle Petr Ing.
  • Krejcar Pavel RSDr.
  • Lexa Luboš
  • Váchal Petr Ing.
  • Vecka Miroslav Mgr. 
Majetková komise
  • Spilka Vladimír JUDr. - předseda
  • Guldán Jakub
  • Kopřiva Stanislav
  • Pleska Petr
  • Procházka Filip Mgr.
  • Sušánek Petr
  • Mestlová Kateřina

 

 

 


kaplička