Obecní úřad

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

google-play-downloadapp-store-download

Datum a čas

Dnes je pondělí, 25. 1. 2021, 9:35:37

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 1. 2021

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, občas sněhové přeháňky. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Přehrát/Zastavit Další

Svátek

Svátek má Miloš

Zítra má svátek Zora

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

isvzus

   karta

 czechpoint

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Vyhledávač firem

Protikorupční linka

        Protikorupční linka 199

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 156
TÝDEN: 156
CELKEM: 646518

#
#
#
#

Navigace

Obsah

Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu  obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce Ing. Mgr. Pavel Karpíšek  -  kterému jsou podřízeni:
 

 

Zastupitelstvo

Obec má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2018:
seznam zastupitelů:
 

 

 Rada obce

Obec má zřízenu radu obce.

Její složení:

  • Ing. Mgr. Pavel Karpíšek
  • Ing. Věra Sihelská
  • Ing. Petr Váchal
  • Ing. Miroslav Doležal
  • Mgr. Tomáš Karel

 

Složení výborů a komisí
Kontrolní výbor
  • RNDr. Zdeněk Weiss - předseda kontrolního výboru
  • JUDr. Vladimír Spilka - člen
  • Jiří Valenčat - člen
  • Ing. Jaroslava Konvalinková - člen
  • MUDr. Roman Sviták Ph.D. - člen
  • Luděk Ekstein - člen
 
Finanční výbor
  • Mgr. Daniela Kozová - předsedkyně finančního výboru
  • Ing. Tomáš Skopeček Ph.D. - člen
  • MUDr. Oľga Hofmeisterová - člen
  • Petra Štefánková - člen
  • Ing. Jiří Kacerle - člen
  • Marie Lišková - člen
  • Mgr. Martina Mouleová - člen

 

Bytová komise
  • Valenčat Jiří - předseda
  • Černá Dana
  • Eksteinová Pavlína
  • Filipčík Karel Mgr.
  • Kordová Alice Mgr. 
  • Sácký Vladimír
  • Zahálková Renata
Stavební komise
  • Onačilová Bohumila - předseda
  • Binko Jan Ing.
  • Kacerle Petr Ing.
  • Krejcar Pavel RSDr.
  • Lexa Luboš
  • Váchal Petr Ing.
  • Vecka Miroslav Mgr. 
Majetková komise
  • Spilka Vladimír JUDr. - předseda
  • Guldán Jakub
  • Kopřiva Stanislav
  • Pleska Petr
  • Procházka Filip Mgr.
  • Sušánek Petr
  • Mestlová Kateřina

 

 

 


kaplička