První týden akce UKLIĎME SPOLEČNĚ LES je za námi – děkujeme všem, kteří se dosud zapojili. Pytlomaty budou k dispozici na stanovištích až do pondělí 21.4. Nasbíraný odpad průběžně uklízí zaměstnanci střediska údržby.
Datum vložení:8. 4. 2025 11:05 Datum poslední aktualizace:8. 4. 2025 11:06